Preparat na odchudzanie, który spala tłuszcze to preparat o nazwie trizer. Przyjęło się, że działa on bardzo pozytywnie na nasz organizm, poprawia nasz metabolizm, nie cierpimy na zbyt dużą nadpobudliwość i nie pocimy się nadmiernie. Opinie trizer ma w internecie ogólnie bardzo dobre, ludzie na różnych forach chwalą się ilością zrzuconych kilogramów, podczas kuracji tym właśnie suplementem diety.
Jego niezwykle oryginalny skład zaskakuje nawet dietetyków i lekarzy, nie wymyślono jeszcze preparatu na odchudzanie, w którym zawarto skład gorzkiej pomarańczy i papryczki chili. Dodatkowo, dużą atrakcją jest dodanie specjalnej, indywidualnej diety, przeznaczonej dla osób, które przyjmują trizer. Dieta zawiera szczegółowe przepisy określonych dań, które należy i można jeść w okresie kuracji preparatem.
W składzie suplementu są zawarte również witaminy, które wspomagają organizm. Odchudzając się przy pomocy trizera, nie głodzimy się bezsensownie, ochraniamy nasz organizm a przy tym nie mamy żadnych skutków ubocznych.