Polacy bardzo chętnie korzystają z oryginalnych zabiegów, są otwarci na wszelkie nowinki. Aby sprostać wymaganiom klientów warto zaproponować unikalną ofertę zabiegów, którą trudno będzie znaleźć w innym, konkurencyjnym SPA.

Wciąż dużą popularnością cieszy się egzotyka – orientalne masaże i rytuały piękna, najczęściej wykonywane przez terapeutów z Bali i Tajlandii. W filozofii Wschodu ciało i umysł stanowią harmonijną całość, dlatego azjatyckie masaże i rytuały upiększające mają nie tylko doskonałe właściwości pielęgnacyjne, ale dobroczynnie wpływają na umysł: pozwalają odzyskać równowagę psychiczną, zredukować stres i napięcie oraz usunąć zmęczenie. Sekret ich popularności kryje się w bogactwie naturalnych, niezwykle aromatycznych składników, przygotowywanych bezpośrednio przed zabiegiem kompozycjach orientalnych ziół, przypraw i ekstraktów roślinnych oraz unikatowych technikach manualnych stosowanych podczas rytuałów.

Wino i jego doskonałe właściwości pielęgnacyjne znane były już w Starożytności. Skuteczną kurację odmładzającą zapewnią naszej skórze winne SPA. Zabiegi wykonuje się tu z użyciem preparatów kosmetycznych na bazie składników aktywnych pochodzących z winogron i ich krzewów. Bardzo popularne są kąpiele w winie, peelingi ciała z młodym winem, okłady z pestek winogron. Dzięki swym niezwykłym właściwościom winne zabiegi odmładzają, oczyszczają skórę z toksyn, poprawiają krążenie. Ulegając winnej pokusie nasza skóra stanie się jędrniejsza, gładka i pełna blasku.

Coraz więcej Panów zagląda do SPA dlatego dużą popularnością cieszą się zabiegi dla tej grupy odbiorców. Panowie zwykle wybierają relaksacyjny bądź detoksykujący masaż ciała. Nie zapominają także o zabiegu pielęgnacji twarzy, który powinien oczyścić, dotlenić, nawilżyć i ukoić skórę, która po ciągłym goleniu potrzebuje właściwej pielęgnacji. Nie tylko kobiety potrzebują specjalistycznej troski o skórę, ale także i Panowie.

Zabiegi SPA stanowią niezwykłe doznanie dla par, które wspólnie mogą oddać się zmysłowemu rytuałowi. Wspólnie spędzone chwile mogą być doskonałym uwieńczeniem Dnia Zakochanych, celebracją ważnej rocznicy czy nawet okazją do zaręczyn.

Często nie mając ochoty na huczny wieczór panieński coraz częściej przenosimy go do gabinetów SPA. To doskonały pomysł na wspólne spędzenie wieczoru, bez bólu głowy i zmęczenia dnia następnego.. Odpowiednio dobrane i zaplanowane w czasie zabiegi, niepowtarzalna atmosfera uczynią ten wieczór niezapomnianym i sprawią, że każda Pani opuści SPA odprężona, zrelaksowana i pełna pozytywnej energii.