Co będzie modne w tym roku?

Nie wiesz w jaki sposób się ubrać na zabawę? Warto pomyśleć o nowej sukience, takiej sukni, za sprawą której zachwycisz wszystkich dookoła. W tym okresie królować będą sukienki ozdabiane kamieniami, proste fasony oraz wszelkiego typu plisy. Można będzie się też pokusić o sukienkę w panterkę.

Sukienki w jakich kolorach będą dla Ciebie najlepsze?

Jak zawsze czarny będzie w modzie, ten kolor można założyć zawsze i na każdą okazje. Każda z nas powinna mieć w swojej swoim domu zestaw czarnych ubrań. W takim zestawie musi się znaleźć czarna sukienka, czarna miniówka oraz pantofle. Kolejnym kolorem na jaki powinno się zwrócić uwagę jest czerwony.Czerwona sukienka zarówno jak i do kolan, będzie fantastycznym rozwiązaniem. Do niej zalecamy czerwoną torebkę i czarne buty na wysokim obcasie. Czerwień czarnym tworzy wyborową kombinacje. Sukienka w kolorze niebieskim również będzie znakomitym wyjściem, znakomicie będą do niej nadawać się czarne buty na wysokim obcasie jak i ciemna torebka.
Gdzie szukać czegoś fajnego?

Większość projektantek przygotowało ten sezon ciekawe sukienki. Praktycznie w każdym markowym butiku coś ciekawego, w zależności od tego jaki macie gust takie wybranie najlepszej kiecki może zająć trochę dłużej. Warto także zajrzeć czasopisma związane z modą, pewnie odnajdziecie tam mnóstwo atrakcyjnych kreacji. Zalecam takie czasopisma jak Avanti, Glamour oraz Cosmopolitan, mogą być one źródłem cennej wiedzy na temat najnowszych trendów w modzie.