Marka Diva została stworzona w odpowiedzi na potrzeby klientów w zakresie biżuterii oraz dodatków ślubnych a także wieczorowych. Od kilkunastu lat prowadzimy salony ślubne i dbamy o całościowy wygląd Panien Młodych – w tym także dodatków w postaci biżuterii i innych ozdób ślubnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientek stworzyliśmy własną kolekcję biżuterii, która w pełni odzwierciedla aktualne trendy w modzie ślubnej. Nasza biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości materiałów – do jej produkcji używamy cyrkonii oraz stopu jubilerskiego nie zawierającego niklu i kadmu przez co nie uczula i nie czernieje.

Naszą biżuterię możesz zobaczyć na żywo w naszych salonach firmowych na Śląsku oraz w Małopolsce. Kupując przez internet masz prawo zwrócić lub wymienić towar jeśli ci nie odpowiada w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny.

Zapraszamy do współpracy hurtowej salony ślubne i wieczorowe.
Adresy naszych salonów gdzie dostępna jest kolekcja naszej biżuterii.
Regulamin to najważniejszy dokument w Sklep Biżuteria Diva. Na nim opiera się jego legalne działanie – źle napisany może przynieść ci sporo problemów. Zawieranie transakcji sprzedaży, procedury reklamacji i gwarancji, zwroty – wszystkie te kwestie powinny być w twoim sklepie jasno opisane właśnie na tej stronie.

Uwaga! Nie kopiuj ani nie przerabiaj Regulaminów wziętych z innych sklepów! Istnieją różnorakie organizacje, które wyszukują w sklepach internetowych dokumenty zawierające klauzule, których używanie jest zabronione przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a następnie zgłaszają sprawę do sądu.

słowa kluczowe: biżuteria diva, diva biżuteria sklep internetowy, kolczyki diva, diva sklep z biżuterią, diva biżuteria, biżuteria ciasteczka, valerio biżuteria, welony sklep